Auksjon torsdag 14. desember 2006 kl 17:00

Weidemann, Jakob (1923-2001)

Litografi med håndkolorering, lysmål
67x53
Signert nede t.h.: Weidemann

Nummeret nede t.v.: 41/75.

Auksjonert torsdag 14. desember 2006 kl 17:00

Vurdering

Tilslag NOK 13 000