Holmboe, Thorolf(1866-1935)
Fjellparti med vann
Olje på lerret
44x57
Signert nede t.v.: Th Holmboe
Vurdering
Auksjonert torsdag 14. desember 2006 kl 17:00
Olje på lerret
44x57
Signert nede t.v.: Th Holmboe
Vurdering