Holmboe, Thorolf(1866-1935)
Kystlandskap med seilbåter
Olje på lerret, oppklebet på plate
49x55
Signert nede t.v.: Th Holmboe
Vurdering
Auksjonert torsdag 14. desember 2006 kl 17:00
49x55
Signert nede t.v.: Th Holmboe
Vurdering