Vigebo, Edvard(1916-)
Åkerlandskap med hus 1939
Olje på lerret
55x70
Signert nede t.v.: Edv. Vigebo - 39.
Vurdering
Auksjonert torsdag 14. desember 2006 kl 17:00
Olje på lerret
55x70
Vurdering