Auksjon torsdag 14. desember 2006 kl 17:00
Vigebo, Edvard(1916-)
Åkerlandskap med hus 1939

Olje på lerret
55x70
Signert nede t.v.: Edv. Vigebo - 39.

Vurdering

Auksjonert torsdag 14. desember 2006 kl 17:00