Undersaker, Gustav(1887-1972)
Oppstilling med krukker og blomster 1944
Olje på plate
60x73
Signert og datert nede t.v.: G. Undersaker. 44.
Vurdering
Auksjonert torsdag 14. desember 2006 kl 17:00
Olje på plate
60x73
Vurdering