Dietrichson, Mathilde(1837-1921)
Gateparti fra Middelalderby 1888
Olje på lerret
52x40
Signert og datert nede t.h.: Math Dson 1888
Vurdering
Auksjonert mandag 27. november 2000 kl 19:00
Olje på lerret
52x40
Vurdering