Grev Wedels Klassiske

Auksjon mandag 27. november 2000 kl 19:00

Dietrichson, Mathilde (1837-1921)
Gateparti fra Middelalderby 1888

Olje på lerret
52x40
Signert og datert nede t.h.: Math Dson 1888

Auksjonert mandag 27. november 2000 kl 19:00

Vurdering