Grev Wedels Klassiske

Auksjon mandag 27. november 2000 kl 19:00

Normann, Adelsteen (1848-1918)
Fra Nordnorge

Olje på lerret
48x73
Signert nede t.v.: A. Normann

Auksjonert mandag 27. november 2000 kl 19:00

Vurdering

Tilslag NOK 54 000 med forbehold