Auksjon torsdag 14. desember 2006 kl 17:00

Hagen, Else (1914-2010)
Alt betyr noe annet

Litografi, lysmål
41x36
Signert nede t.h.: Else Hagen

Nummerert nede t.v.: 1/8. Påtegnet med tittel nede på arket.

Auksjonert torsdag 14. desember 2006 kl 17:00

Vurdering
NOK 2 000