Hagen, Else(1914-2010)
Alt betyr noe annet
Litografi, lysmål
41x36
Signert nede t.h.: Else Hagen
Nummerert nede t.v.: 1/8. Påtegnet med tittel nede på arket.
Vurdering
NOK 2 000
Auksjonert torsdag 14. desember 2006 kl 17:00
Tilslag NOK 1 800
Litografi, lysmål
41x36
Signert nede t.h.: Else Hagen
Vurdering
NOK 2 000