Auksjon torsdag 14. desember 2006 kl 17:00
Johannessen, Jens(1934-)
Landskap 1973

Akvarell på papir, lysmål
15x17
Signert og datert nede t.h.: JJ 73

Vurdering

Auksjonert torsdag 14. desember 2006 kl 17:00