Pahr-Iversen, Kjell(1937-)
Komposisjon 1985
Litografi, lysmål
90x62
Signert nede t.h.: Kjell Pahr-Iversen 85.
Nummerert nede t.v.: 4/6. Dedikasjon fra kunstneren nede t.v.
Vurdering
Auksjonert torsdag 14. desember 2006 kl 17:00
Tilslag NOK 2 200