Auksjon torsdag 14. desember 2006 kl 17:00
Pahr-Iversen, Kjell(1937-)
Komposisjon 1985

Litografi, lysmål
90x62
Signert nede t.h.: Kjell Pahr-Iversen 85.

Nummerert nede t.v.: 4/6. Dedikasjon fra kunstneren nede t.v.

Vurdering

Auksjonert torsdag 14. desember 2006 kl 17:00

Tilslag NOK 2 200