Auksjon torsdag 14. desember 2006 kl 17:00

Pasmore, Victor (1908-1998)
Komposisjon 1965

Litografi, lysmål
57x91
Signert nede t.h.: VP-65

Nummerert nede t.v.: 8/70.

Auksjonert torsdag 14. desember 2006 kl 17:00

Vurdering