Bergman, Anna-Eva(1909-1987)
Mørk sol
Litografi, lysmål
50x62
Signert nede t.h.: A E Bergman.
Vurdering
NOK 3 000
Auksjonert torsdag 14. desember 2006 kl 17:00
Tilslag NOK 3 000
Litografi, lysmål
50x62
Vurdering
NOK 3 000