Auksjon torsdag 14. desember 2006 kl 17:00

Bergman, Anna-Eva (1909-1987)
Mørk sol

Litografi, lysmål
50x62
Signert nede t.h.: A E Bergman.

Auksjonert torsdag 14. desember 2006 kl 17:00

Vurdering
NOK 3 000