Auksjon torsdag 14. desember 2006 kl 17:00
Bergman, Anna-Eva(1909-1987)
Mørk sol

Litografi, lysmål
50x62
Signert nede t.h.: A E Bergman.

Vurdering
NOK 3 000

Auksjonert torsdag 14. desember 2006 kl 17:00

Tilslag NOK 3 000