Auksjon torsdag 14. desember 2006 kl 17:00

Baker, Jan (1939-)
Rådsmenn 1977

Serigrafi, lysmål
50x78
Signert nede t.h.: Jan Baker

Nummerert og datert nede t.h.: Prøvetrykk -77. Påtegnet med tittel nede på arket.

Auksjonert torsdag 14. desember 2006 kl 17:00

Vurdering