Auksjon torsdag 14. desember 2006 kl 17:00
Baker, Jan(1939-)
Rådsmenn 1977

Serigrafi, lysmål
50x78
Signert nede t.h.: Jan Baker

Nummerert og datert nede t.h.: Prøvetrykk -77. Påtegnet med tittel nede på arket.

Vurdering

Auksjonert torsdag 14. desember 2006 kl 17:00