Auksjon torsdag 14. desember 2006 kl 17:00
Midelfart, Willi(1904-1975)
Fra Bykle 1931

Olje på plate
46x38
Signert og datert nede t.h.: WM 31

Signert, datert og påtegnet med tittel på baksiden av platen: "Bykle. 1931 W. Midelfart."

Vurdering

Auksjonert torsdag 14. desember 2006 kl 17:00

Tilslag NOK 4 000