Midelfart, Willi(1904-1975)
Fra Bykle 1931
Olje på plate
46x38
Signert og datert nede t.h.: WM 31
Signert, datert og påtegnet med tittel på baksiden av platen: "Bykle. 1931 W. Midelfart."
Vurdering
Auksjonert torsdag 14. desember 2006 kl 17:00
Tilslag NOK 4 000