Auksjon torsdag 14. desember 2006 kl 17:00
Lundeby, Alf(1870-1961)
Fra Monte Pincio Roma 1923

Olje på lerret, oppklebet på plate
35x27
Signert, stedsbestemt og datert nede t.h.: Alf Lundeby Roma 1923

Påtegnet på baksiden av platen: "fra Monte Pincio".

Vurdering

Auksjonert torsdag 14. desember 2006 kl 17:00