Lundeby, Alf(1870-1961)
Fra Monte Pincio Roma 1923
Olje på lerret, oppklebet på plate
35x27
Signert, stedsbestemt og datert nede t.h.: Alf Lundeby Roma 1923
Påtegnet på baksiden av platen: "fra Monte Pincio".
Vurdering
Auksjonert torsdag 14. desember 2006 kl 17:00