Kraugerud, Ragnar(1909-1987)
Landskap med figurer
Olje på lerret
67x90
Signert nede t.v.: RK
Statens Kunstutstilling, Kunstnernes Hus, Oslo 1955, kat.nr. 98. Romautstillingen, kat.nr. 50.
Vurdering
Auksjonert torsdag 14. desember 2006 kl 17:00
Tilslag NOK 7 000