Auksjon torsdag 14. desember 2006 kl 17:00
Kraugerud, Ragnar(1909-1987)
Landskap med figurer

Olje på lerret
67x90
Signert nede t.v.: RK

Statens Kunstutstilling, Kunstnernes Hus, Oslo 1955, kat.nr. 98. Romautstillingen, kat.nr. 50.

Vurdering

Auksjonert torsdag 14. desember 2006 kl 17:00

Tilslag NOK 7 000