Auksjon torsdag 14. desember 2006 kl 17:00
Kraugerud, Ragnar(1909-1987)
Skogslandskap

Olje på lerret
89x116
Signert nede t.v.: RK

Signert på baksiden av lerretet: Kraugerud Ragnar.

Vurdering
NOK 20 000

Auksjonert torsdag 14. desember 2006 kl 17:00

Tilslag NOK 10 000 med forbehold