Kraugerud, Ragnar(1909-1987)
Skogslandskap
Olje på lerret
89x116
Signert nede t.v.: RK
Signert på baksiden av lerretet: Kraugerud Ragnar.
Vurdering
NOK 20 000
Auksjonert torsdag 14. desember 2006 kl 17:00
Tilslag NOK 10 000 med forbehold
Olje på lerret
89x116
Signert nede t.v.: RK
Vurdering
NOK 20 000