Auksjon torsdag 14. desember 2006 kl 17:00
Bergh, Anton(1828-1907)
Rypefangst med snare 1872

Olje på lerret
43x65
Signert og datert nede t.h.: Anton Bergh 1872.

Vurdering

Auksjonert torsdag 14. desember 2006 kl 17:00

Tilslag NOK 23 000