Auksjon torsdag 14. desember 2006 kl 17:00
Berger, Einar(1890-1961)
Fiskebåter i storm 1949

Olje på plate
46x55
Signert og datert oppe t.v. E. Berger 1949

Signert og datert på baksiden av platen E. Berger 1949.

Vurdering

Auksjonert torsdag 14. desember 2006 kl 17:00

Tilslag NOK 5 500