Auksjon torsdag 14. desember 2006 kl 17:00

Barth, Carl Wilhelm (1847-1919)
Makrellbåter vender hjem

Olje på plate
19x15
Signert nede t.v.: CW Barth

Påtegnet med tittel på baksiden av platen: "Makrelbaader vender hjem".

Auksjonert torsdag 14. desember 2006 kl 17:00

Vurdering
NOK 3 000–5 000