Auksjon torsdag 14. desember 2006 kl 17:00
Thygesen, Rudolph(1880-1953)
Akt 1941

Olje på lerret
55x46
Signert og datert nede t.h.: R. Th. 41

Påtegnet med tittel på lapp på baksiden, på blindrammen. Signert, datert og påtegnet med et nummer på baksiden av lerretet: "R. Th 1941 n. 32". Likeledes påtegnet på baksiden av lerretet: "Aktstudier".

Vurdering

Auksjonert torsdag 14. desember 2006 kl 17:00

Tilslag NOK 6 000 med forbehold