Thygesen, Rudolph(1880-1953)
Akt 1941
Olje på lerret
55x46
Signert og datert nede t.h.: R. Th. 41
Påtegnet med tittel på lapp på baksiden, på blindrammen. Signert, datert og påtegnet med et nummer på baksiden av lerretet: "R. Th 1941 n. 32". Likeledes påtegnet på baksiden av lerretet: "Aktstudier".
Vurdering
Auksjonert torsdag 14. desember 2006 kl 17:00
Tilslag NOK 6 000 med forbehold