Auksjon torsdag 14. desember 2006 kl 17:00
Thygesen, Rudolph(1880-1953)
Havneparti med figurer

Olje på lerret
50x100
Usignert

Studie.

Vurdering

Auksjonert torsdag 14. desember 2006 kl 17:00