Norsk
English
Min side
Logg ut
Logg inn
Grev Wedels Plass Auksjoner
Auksjoner
Resultater
Kunstnere
Aktuelt
Selge
Kjøpe
Om oss
Søk
Auksjon
torsdag 14. desember 2006 kl 17:00
Forrige
198
Neste
Vis stort bilde (pressefoto)
Thygesen, Rudolph
(1880-1953)
Havneparti med figurer
Olje på lerret
50x100
Usignert
Studie.
Vurdering
Auksjonert torsdag 14. desember 2006 kl 17:00