Thygesen, Rudolph(1880-1953)
Høstlandskap
Olje på lerret
59x68
Signert nede t.h.: R Th
Vurdering
Auksjonert torsdag 14. desember 2006 kl 17:00
Tilslag NOK 22 000
Olje på lerret
59x68
Signert nede t.h.: R Th
Vurdering