Auksjon torsdag 14. desember 2006 kl 17:00

Hennig, Otto (1871-1920)
Maiaften

Olje på lerret
51x71
Signert nede t.v.: O. Hennig

Påtegnet med tittel på baksiden, på blindrammen, samt påtegnet noe utydelig: "....aften".

Auksjonert torsdag 14. desember 2006 kl 17:00

Vurdering