Heramb, Thore(1916-2014)
Landskap 1979
Olje på lerret
50x65
Signert og datert nede t.h.: Th. Heramb - 79
Vurdering
Auksjonert torsdag 14. desember 2006 kl 17:00
Olje på lerret
50x65
Vurdering