Hennig, Otto(1871-1920)
Vinter
Olje på lerret
34x55
Signert nede t.v.: O. Hennig
Påtegnet med tittel på baksiden, på blindrammen.
Vurdering
Auksjonert torsdag 14. desember 2006 kl 17:00
Olje på lerret
34x55
Signert nede t.v.: O. Hennig
Vurdering