Auksjon torsdag 14. desember 2006 kl 17:00
Haukebø, Gunnar(1909-1993)
Elven 1962

Olje på lerret
120x180
Signert og datert nede t.h.: G. Haukebö 62.

Signert og påtegnet med tittel, antagelig av kunstneren, på baksiden, på blindrammen.

Vurdering
NOK 30 000–50 000

Auksjonert torsdag 14. desember 2006 kl 17:00

Tilslag NOK 40 000