Haukebø, Gunnar(1909-1993)
Elven 1962
Olje på lerret
120x180
Signert og datert nede t.h.: G. Haukebö 62.
Signert og påtegnet med tittel, antagelig av kunstneren, på baksiden, på blindrammen.
Vurdering
NOK 30 000–50 000
Auksjonert torsdag 14. desember 2006 kl 17:00
Tilslag NOK 40 000