Auksjon torsdag 14. desember 2006 kl 17:00

Petri, P (1869-)
Fra Lofoten

Olje på lerret
48x75
Signert nede t.v.: P. Petri

Sønn av Johannes Pellerson Petri. Kan han ha signert P. Petri av den grunn, eller er det en annen kunstner? Fikk beskjed av en kunde!

Auksjonert torsdag 14. desember 2006 kl 17:00

Vurdering