Auksjon torsdag 14. desember 2006 kl 17:00

Peterssen, Eilif (1852-1928)
Togakledd mann med foldede hender

Olje på lerret, oppklebet på plate
44x39
Signert nede t.h.: Eilif P.

Auksjonert torsdag 14. desember 2006 kl 17:00

Vurdering