Johannesen, Nils Andreas(1844-1926)
Fra Godøysund
Olje på lerret
63x117
Signert nede t.h.: N. A. Johannesen
Påtegnet på messingskilt på rammen: "Bergen Kunstforening N. A. Johannesen Fra Godøysund 1880".
Vurdering
Auksjonert torsdag 14. desember 2006 kl 17:00
Tilslag NOK 20 000