Jacobsen, August(1868-1955)
Kystlandskap
Olje på lerret
46x64
Signert nede t.h.: A J.
Vurdering
Auksjonert torsdag 14. desember 2006 kl 17:00
Tilslag NOK 8 000
Olje på lerret
46x64
Signert nede t.h.: A J.
Vurdering