Hagn, Alfred(1882-1958)
Blomstrende frukttrær 1911
Olje på lerret
47x54
Signert og datert nede t.h.: A Hagn -11
Vurdering
Auksjonert torsdag 14. desember 2006 kl 17:00
Olje på lerret
47x54
Vurdering