Auksjon torsdag 14. desember 2006 kl 17:00
Ryggen, Hans(1894-1956)
Mann med trekkspill 1937

Olje på plate
72x52
Signert og datert (speilvendt) nede t.h.: Hans Ryggen 1937

Vurdering

Auksjonert torsdag 14. desember 2006 kl 17:00

Tilslag NOK 7 000