Ryggen, Hans(1894-1956)
Mann med trekkspill 1937
Olje på plate
72x52
Signert og datert (speilvendt) nede t.h.: Hans Ryggen 1937
Vurdering
Auksjonert torsdag 14. desember 2006 kl 17:00
Tilslag NOK 7 000
Olje på plate
72x52
Vurdering