Sandberg, Einar(1876-1947)
Hos Amalie i svingen 1933
Olje på plate
32x38
Signert og datert nede t.h.: Einar Sandberg. 33.
Påtegnet med tittel på lapp på baksiden av platen.
Vurdering
NOK 5 000
Auksjonert torsdag 14. desember 2006 kl 17:00
Olje på plate
32x38
Vurdering
NOK 5 000