Auksjon torsdag 14. desember 2006 kl 17:00
Kaulum, Haakon(1863-1933)
Solstemning, Christianiafjorden

Olje på lerret
32x41
Signert nede t.v.: Kaulum.

Påtegnet med tittel på baksiden, på blindrammen, samt påtegnet: "Kaulum" og: "Haakon Kaulum 263 Bergen 33 Dalg".

Vurdering

Auksjonert torsdag 14. desember 2006 kl 17:00

Tilslag NOK 5 000