Juvet, Morten(1953-)
Den røde staven 1986
Olje og collage på lerret
55x84
Signert og datert nede t.h.: Morten Juvet 86
Påtegnet med tittel på baksiden, på blindrammen.
Vurdering
Auksjonert torsdag 14. desember 2006 kl 17:00
Tilslag NOK 11 000