Grande, Severin(1869-1934)
Oppstilling med flaske, hetvinsglass,
Olje på lerret
49x58
kirsebær og blomster 1928
Signert og datert nede t.h.: S Grande -28
Vurdering
Auksjonert torsdag 14. desember 2006 kl 17:00
Olje på lerret
49x58
kirsebær og blomster 1928
Vurdering