Gløersen, Jakob(1852-1912)
Vårløsning 1898
Olje på lerret
32x49
Signert og datert nede t.v.: I. G. -98
Påtegnet med utydelig tittel pga overlimt lapp på baksiden, på blindrammen: "V....veir".
Vurdering
NOK 5 000
Auksjonert torsdag 14. desember 2006 kl 17:00