Panitzsch, Robert(1879-1949)
Kvinne i interiør ved lampelys 1916
Olje på lerret
55x46
Signert og datert nede t.v.: Rob. Panitzsch. 1916.
Dansk kunstner.
Vurdering
Auksjonert torsdag 14. desember 2006 kl 17:00
Tilslag NOK 5 000
Olje på lerret
55x46
Dansk kunstner.
Vurdering