Auksjon torsdag 14. desember 2006 kl 17:00

Panitzsch, Robert (1879-1949)
Kvinne i interiør ved lampelys 1916

Olje på lerret
55x46
Signert og datert nede t.v.: Rob. Panitzsch. 1916.

Dansk kunstner.

Auksjonert torsdag 14. desember 2006 kl 17:00

Vurdering