Grev Wedels Klassiske

Auksjon mandag 27. november 2000 kl 19:00

Ender, Axel (1853-1920)
Fra Sundalen 1919

Olje på lerret
65x87
Signert, stedsbestemt og datert nede t.h: Axel Ender - Sundalen - 1919

Auksjonert mandag 27. november 2000 kl 19:00

Vurdering
NOK 100 000–120 000

Tilslag NOK 140 000