Auksjon torsdag 14. desember 2006 kl 17:00
Bowen, Eric(1929-2002)
Mother & Child

Olje på lerret
48x36
Signert nede t.v.: Bowen Datert nede t.h.: 1995

Signert, datert og påtegnet med tittel på baksiden av lerretet: "Eric Bowen 1995 Mother & Child".

Vurdering
NOK 5 000

Auksjonert torsdag 14. desember 2006 kl 17:00