Auksjon torsdag 14. desember 2006 kl 17:00
Bratland, Jacob(1859-1906)
Kystlandskap med hus

Olje på lerret
50x66
Signert nede t.v.: Iac Bratland

Vurdering

Auksjonert torsdag 14. desember 2006 kl 17:00

Tilslag NOK 6 000