Bratland, Jacob(1859-1906)
Kystlandskap med hus
Olje på lerret
50x66
Signert nede t.v.: Iac Bratland
Vurdering
Auksjonert torsdag 14. desember 2006 kl 17:00
Tilslag NOK 6 000
Olje på lerret
50x66
Vurdering