Auksjon torsdag 14. desember 2006 kl 17:00
Neels-Hansson, Gunnar(1883-1967)
Nystølen, Nordre Etnedal

Olje på lerret
45x56
Signert nede t.h.: G. Neels-Hansson.

Påtegnet med tittel på baksiden, på blindrammen: "Nystölen N. Etnedal.".

Vurdering
NOK 1 500–2 000

Auksjonert torsdag 14. desember 2006 kl 17:00

Tilslag NOK 800