Neels-Hansson, Gunnar(1883-1967)
Nystølen, Nordre Etnedal
Olje på lerret
45x56
Signert nede t.h.: G. Neels-Hansson.
Påtegnet med tittel på baksiden, på blindrammen: "Nystölen N. Etnedal.".
Vurdering
NOK 1 500–2 000
Auksjonert torsdag 14. desember 2006 kl 17:00
Tilslag NOK 800