Nesjar, Carl(1920-2015)
Fra Kaupang Viksfjord 1943
Olje på plate
27x46
Signert og datert oppe t.h.: Carl Nesjar 1943.
Påtegnet med tittel og datert på baksiden av platen.
Vurdering
Auksjonert torsdag 14. desember 2006 kl 17:00