Widerberg, Frans(1934-2017)
Litografi, lysmål
50x61
Signert nede t.v.: Frans Widerberg
Nummerert nede t.h.: 114/360.
Vurdering
NOK 3 000–5 000
Auksjonert torsdag 14. desember 2006 kl 17:00
Tilslag NOK 4 800
Litografi, lysmål
50x61
Nummerert nede t.h.: 114/360.
Vurdering
NOK 3 000–5 000