Zorn, Anders(1860-1920)
Elin 1914
Radering, lysmål
24x33
Signert og datert i platen: Zorn 1914
Signert med blyant nede t.h.: Zorn
Vurdering
Auksjonert torsdag 14. desember 2006 kl 17:00
Tilslag NOK 18 000
Radering, lysmål
24x33
Vurdering