Risberg, Harald(1917-1996)
Vinterkveld Oslo 1965
Olje på plate
38x46
Signert og datert nede t.h.: Risberg -65.
Vurdering
Auksjonert torsdag 14. desember 2006 kl 17:00
Olje på plate
38x46
Vurdering