Risberg, Harald(1917-1996)
Garntørk 1959
Olje på lerret
24x30
Signert og datert nede t.h.: Risberg 59.
Lerretet bemalt på baksiden.
Vurdering
Auksjonert torsdag 14. desember 2006 kl 17:00
Tilslag NOK 2 000
Olje på lerret
24x30
Lerretet bemalt på baksiden.
Vurdering