Auksjon torsdag 14. desember 2006 kl 17:00
Risberg, Harald(1917-1996)
Garntørk 1959

Olje på lerret
24x30
Signert og datert nede t.h.: Risberg 59.

Lerretet bemalt på baksiden.

Vurdering

Auksjonert torsdag 14. desember 2006 kl 17:00

Tilslag NOK 2 000