Grev Wedels Klassiske

Auksjon mandag 27. november 2000 kl 19:00

Horst, Emil (1854-1910)
Gjess ved en dam

Olje på lerret
51x64
Signert nede t. v.: E. Horst.

Auksjonert mandag 27. november 2000 kl 19:00

Vurdering
NOK 10 000–12 000

Tilslag NOK 28 000