Auksjon mandag 27. november 2000 kl 19:00
Holmboe, Thorolf(1866-1935)
Frognerbekken 1904

Olje på lerret
60x85
Signert og datert nede t. v.: Th Holmboe 1904

Påtegnet med tittel på baksiden. Store Frøen Gård, idag Volvat Terrasse 10.

Vurdering

Auksjonert mandag 27. november 2000 kl 19:00

Tilslag NOK 42 000